Rīga

+371 27581475

meistars.d.t@gmail.com

Datoru remonts/Portatīvo remonts

Datoru remonts

windows instalēšana

programmatūras uzstādīšana

datu atjaunošana

cietā diska maiņa uz SSD(līdz 10 reizes ātrāks)

operatīvās atmiņas (RAM)palielināšanā

BIOS atjaunošana

paroles noņemšana

Informācijas pārnešana

informācijas saglabāšana no cietā diska

vīrusu tīrīšana

remonts pēc šķidrumu uzliešanas

usb portu remonts

ekrāna (displeja) remonts,maiņa

portativo datoru remonts tastatūras ,maiņa

Barošanas bloka remonts vai maiņa

Korpusa sastāvdaļu remonts,maiņa

HDD,DVD un citu komponentu maiņu

mātes plates maiņu

iekšējo šleifu remonts,maiņa

datora tīrīšana no putekļiem

termopastas maiņa

sniegtajiem pakalpojumiem ir 3 mēnešu garantija

komponentiem 2 gadu garantija

Viena no biežākajām problēmām, ar kuru klēpjdatoru īpašnieki vēršas servisa centros, ir šķidruma izliešana ierīcē. Pats pasākums ir ārpus ierasta un ārkārtīgi nepatīkams, taču … Servisa meistaru ienākumi varētu būt nedaudz pieticīgāki, un izdzīvojušo skaits pēc ierīču mazgāšanas būtu daudz lielāks, ja lietotāji būtu nedaudz uzmanīgāki un savlaicīgi iepazīstinātu ar pirmās palīdzības noteikumiem saviem elektroniskajiem draugiem. .
Problēmas sakne ir tāda, ka vairums no mums labi apzinās jebkāda šķidruma nonākšanas riska pakāpi ierīces ķermenī, taču laika gaitā klēpjdatora un kafijas vai tējas tases tuvums kļūst par labu ieradumu, un kādā brīdī modrība kļūst blāva. Lūk, kas gaida atalgojumu par mūsu pārmērīgo komforta mīlestību.

Saskaņā ar spītīgo statistiku, katra 200. kausa saturs, kas pārnēsāts klēpjdatorā, nesasniedz mērķi, tas ir, tas sasniedz, bet ne tas, kas tika uzstādīts. Tomēr alus, kā izrādījās, nebūt nav visizplatītākais riska faktors. Samazinoties varbūtības secībai, uz klēpjdatora izlijušo šķidrumu var novietot apmēram šādi:

Tēja
kafija
gāzētie saldie dzērieni (kola, soda, sprite, kvass utt.);
alkohols (alus, konjaks, degvīns, vīns, viskijs utt.);
ūdens
sula;
citi dzērieni un pirmie ēdieni (piens, borščs, …);
suns vai kaķis “Zelta lietus” (mūsu četrkājainie draugi dažreiz var būt ļoti greizsirdīgi, atriebīgi un izgudrojoši).

Protams, jautājuma pētnieku piedāvātais izlijušo šķidrumu statistiskais apkopojums ir diezgan patvaļīgs. Skaidrs, ka ģimenē, kur 3 gadus vecs bērns dienu ilgi klejo pa māju ar tasi sulas, visticamāk vientuļai vecāka gadagājuma kundzei problēmu avots ir sula, pēdējais faktors ir neuzkrītoša cīņasspars ar savu prātu un atmiņu.
Pārpludinātā klēpjdatora labošanas panākumu pakāpe un iespējamie mātesplates bojājumi tieši ir atkarīgi no tā, cik daudz šķidruma un cik daudz tika izšļakstīts un cik ilgi tas strādāja, lai veiktu bojājumu!
Cik ātri vien iespējams, nekavējoties izslēdziet ierīces strāvu, izslēdziet barošanas avotu klēpjdatora savienotājā (!). Šajā brīdī jums nevajadzētu domāt par to, kā pareizi iziet no Windows, kuri dokumenti netiek saglabāti, un vēl jo vairāk, mēģiniet noskaidrot šos jautājumus ICQ vai Skype. – Prioritāte ir ierīces saglābšana. Atcerieties: dokumenti, visticamāk, tiks atjaunoti , bet klēpjdators, zaudējot dārgās sekundes, visticamāk, ir bojāts.

Izslēdziet klēpjdatoru (ja pēc šķidruma izliešanas viņš pats neizslēdzas). Izņemam akumulatoru un pievienotās perifērijas ierīces -noņemam zibatmiņas diskus, atvienojam ārējo diskdzini.Noņemam disku.
Atverot vāku, pagrieziet ierīci ar tastatūru uz leju, kas ļaus šķidrumam izplūst.Pārliecināmies, ka tas neizplūst uz matricas! Noslaukiet atlikušo šķidrumu ar mīkstu drānu vai salveti.Atstājam to šajā pozīcijā un ar atvērtu vāku labi apgaismotā (saulainā pusē) – varat uz palodzes dienu vai divas dienas, lai tastatūra un korpuss būtu pilnībā izžuvis.

Nekādā gadījumā neieslēdziet klēpjdatoru, kas nav diagnosticēts, pat pēc kvalitatīvas žāvēšanas!